DASK’ın faydaları

Depreme karşı devlet garantisi

DASK, deprem ve depreme bağlı doğal afetler konusunda devlet güvencesi anlamına gelmektedir. Çünkü deprem birkaç dakika süreyle devam edip sona erdikten sonra hayat kaldığı yerden devam etmektedir. Ancak evinizin yıkılması durumunda deprem sigortanız ya da ikinci bir konutunuz yoksa ortada kalma ihtimaliniz çok yüksektir.

Her bütçeye göre poliçe

DASK ücretleri Türkiye standartları göz önüne alınarak her bütçeye uygun olarak düzenlenmiştir. En ucuz DASK ve en ucuz Zorunlu Deprem Sigortası’nın primleri konutun yapı şekline, bulunduğu arazinin durumuna, yüzölçümüne ve deprem riskine göre düzenlenir.

Anında hasar tespiti

DASK ve Zorunlu Deprem Sigortası sahibinin hasar başvurusunun ardından yetkililer hemen konutunuzu ziyaret ederek gerekli çalışmaların ardından ödenecek tazminatı belirler.

Zarar hemen ödenir

Depremde hasar gören binalarınızı inceleyen DASK Hasar Tespit Görevlisi’nin belirlediği tutar, kısa sürede hemen bankaya yatırılır ve eviniz yeniden ayağa kalkar.

Yeni hayatınız hemen başlar

Bankadan aldığınız tazminatla depremde ya da depreme bağlı afetlerle zarar gören konutunuzu yeniden ve hızlı bir şekilde imar ederek kendinizin ailenizin, çocuklarınızın ve yakınlarınızın hayatını güvence altına alabilirsiniz.

En uygun fiyatlı DASK ve Zorunlu Deprem Sigortası’na sahip olmak için bizden teklif alabilirsiniz.